Coğrafya Dersi Senebaşı Zümresi Toplantı Tutanağı (2018-2019) 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018) 2016-2017 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Örneği 2017-2018 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri

Puerto Princesa Yeraltı Nehri (Filipinler)

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 112
Aldığı Teşekkür: 243

Puerto Princesa Yeraltı Nehri (Filipinler)

Mesaj gönderen Ihsan » Çrş May 20, 2015 11:40 pm

Puerto Princesa Yeraltı Nehri (Filipinler) - Puerto Princesa Underground River | 10 JPG | RAR | 4.1 MB

Resim

Filipinler Puerto Princesa Yeraltı Nehri, Güney Çin Denizi’ne dökülmeden önce bir mağaranın üzerinden akar. Ayrıca, Asya'da çok çeşitli ağaç bitki örtüsünü barındıran Palawan Orman’ını destekler.

Tropikal Asya'da 8.0 kilometrelik bir akış yolu izler. Bu sistem 800 bitki türü ve 295 ağaç türüne ev sahipliği yapar. Puerto Princesa sadece bir kısmında gezinti yapma şansınız bulunuyor. Palawan, Filipinler, Puerto Princesa şehirlerinin 50 kilometre kuzeyinde yer alan Puerto Princesa Milli Parkı’nda 4.3 kilometreye kadar gidebileceğiniz rehberli kayık turlarına katılabilirsiniz.

Resim

İndir: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız.

Alternatif: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. ... sp=sharing
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"

• Rastgele Başlık
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj