2017-2018 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı 2016-2017 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Örneği 2015-2016 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri

Erkek Deniz Şortu Modası

suluyemek

Erkek Deniz Şortu Modası

Mesaj gönderen suluyemek » Pzt May 08, 2017 11:02 am

Havalar ısınmaya başladı, plajda geçirilecek günler için alışveriş heyecanı da başladı. Kendi giyeceklerimizi düşündüğümüz yetmezmiş gibi, eşlerimizin ne giyeceğini de biz düşüneceğiz her sene olduğu gibi. İnternette Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. modellerine bakmakta ciğerim soldu kaç gündür. Birkaç tüyo yakaladım sanırım, sizinle de paylaşmak istedim. Plajda erkek kıyafetleri nasıl kombinlenirmiş bakalım.

Uzun boylu beyler mayo seçiminde daha avantajlı. Sadece renk olarak ten renklerine uygun seçimler yapmaları yeterlii.

Kısa boylu erkek ise kısa bir deniz şortu seçerek bacaklarını daha uzun gösterebilir.

Bol şortları kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Son olarak da dolabınızda bulunan şık Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. arasından biri ile şortunuzu kombinlemeyi unutmayın!

Yaz sezonunun başlamasıyla elbette daha da renklenen sokakların yanı sıra “plaj” koleksiyonlarınında da oldukça renklediği gözümüzden kaçmıyor. Vitrinlerin renklerinden faydalanarak tatil ve plaj çantalarını hazırlayan moda meraklısı erkeklere bazı önerilerimiz oluyor. Onlar için rengarenk kolajlar yapıyoruz ve kadınlar kadar modaya gönül veren erkeklere renkli bir yaz diliyoruz!

Sosyal Medya'da Paylaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir