2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Cilt Bakımı Ve Önemi

suluyemek

Cilt Bakımı Ve Önemi

Mesaj gönderen suluyemek »

Herkes temiz ve iyi görünen bir cilde sahip olmak ister.Bunun için cilt bakımı şart. Cildiniz için edineceğiniz bazı yeni alışkanlıklar ile daha sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkün. Peki, yapmanız gereken en önemli şey ne?

Cildiniz için yapmanız gerekenler, yastık kılıflarını değiştirmek, cep telefonunu temizlemek, makyajı çıkarmak gibi davranışları alışkanlık haline getirerek daha sağlıklı ve temiz bir cilde sahip olunabileceğini unutmayın! de kaliteli ve güvenilir olması gerekir.Aksi halde makyaj cildinizi kısa sürede tahrip edecektir.

Şaçınızı makyaj yapmadan önce yapın. Makyaj yapıp sonra saç kurutma makinesini çalıştırırsanız, saç kurutma makinesinden gelen ısı makyajınızın erimesine ve akmasına neden olur. Bu durumda gözeneklere yerleşir ve bu da en sonunda aknelere neden olur. Makyajınızı saçınızdan önce yapıyorsanız bu alışkanlığınızı değiştirmeye çalışın.

Saçımızda her türlü tortu, yağ, ürün kalıntısı ve parfüm bulunur. Toplanan tüm bu bakteriler ve kirler saçınıza yerleşir ve ne yazık ki, her temasta yüzünüze, omuzlarınıza ve sırtınıza bulaşır. Bu alışkanlığınızdan vazgeçin ve uyurken, spor salonunda egzersiz yaparken ve hatta kanepeye uzanıp kitap okurken saçınızı arkaya doğru toplayın.