2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Kayseri

suluyemek

Kayseri

Mesaj gönderen suluyemek »

Yaklaşık 6000 yıllık bir tarihe sahip olan Kayseri’yi kesinlikle görmelisiniz. Türkülere konu olmuş ilçeleri, müzeleri, turistik adresleri ve mutfağıyla Türkiye’nin en güzel şehirlerinden. Mantısı ve pastırması ile ünlüdür. Kayseri’ye gelipte dünyaca ünlü toz karı ile meşhur Erciyes Dağı’nda kayak yapmadan gitmek tabiki olmaz. Şehir merkezine de yakın ulaşımı kolaydır. Kış sporlarını sevenlerin ilk durağıdır. Dört mevsimi de görmeniz mümkündür. Kayseri’de yaşayacak olanlar ya da yaşamayı düşünenler için ideal bir aile şehridir diyebilirim. Türkiye’nin her yerinden kolayca ulaşım sağlanabilir. En rahat ulaşım şekli ise havayoludur. gayet uygundur. Tatillerde tabi farklılık gösterebilir ama önceden temin ederseniz rahat bir yolculuk yaparsınız.