2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Google Earth Pro ücretsiz oldu

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 168
Aldığı Teşekkür: 288

Mesaj gönderen Ihsan »

Google'ın 399 dolarlık profesyonel harita yazılımı Earth Pro ücretsiz oldu. İsteyen herkes yazılıma sahip olabilecek.

Resim

Google'ın ücretli olarak kullanıma sunduğu Earth Pro yazılımı, bir form doldurularak ücretsiz olarak kullanılmaya başlandı. Özellikle harita bilgilerine ihtiyaç duyulan projelerde kullanılan yazılım artık ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Google Earth Pro'da normal sürümde bulunmayan bazı özellikler yer alıyor. Bunlar arasında binlerce noktayı tek bir haritaya yükleme, ekrandan HD video yakalama, iki nokta arasındaki mesafeyi farklı şekillerde ölçebilme (normal sürümde sadece düz çizgi olarak ölçüm yapılabiliyor) gibi özellikler bulunuyor.

Yazılıma sahip olabilmek için önce Google'ın resmi internet sayfasındaki formu doldurmak gerekiyor. Ardından e-posta adresine gelen seri numarası ile yazılım kullanılmaya başlanıyor.

Google'ın resmi internet sayfası:

Kaynak: ... etsiz-oldu
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"