2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

İddiadan uçak bileti ile yırttım

suluyemek

İddiadan uçak bileti ile yırttım

Mesaj gönderen suluyemek »

Her haftasonu işyerinden arkadaşlarla hava güzel olursa halısaha organizasyonu düzenleriz. Takımı rasgele çektiğimiz kura ile belirleriz önceden. Çünkü işin içinde iddaalaşmalar olur. Genelde sevdiğim bir arkadaşım var onunla karşı takıma düşerse bahse tutuşuruz uçak biletine. Kaybeden bileti alır. Bu hafta takım iyi nasılsa kazanırız diye düşünüyorum şimdiden biletini ayarla dedim. Neyse haftasonu maçta bir arkadaş oynamaya devam edemeyince haliyle yenildik. İki hafta sonrasına İstanbul’a uçak biletini istedi. Kaybettik malum alacaz. Girdim internete. Bilet bana patladı diye düşünürken 35 liraya görünce hemen atladım tabi. Geçen hafta ona Ankara’ya ertesi güne 200 liraya aldırmıştım. Biletin fiyatından haberi yok neyseki. O kazandım diye sevine dursun.