2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Dünyayı Birbirine Bağlayan Ağlar:Ulaşım

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 168
Aldığı Teşekkür: 288

Dünyayı Birbirine Bağlayan Ağlar:Ulaşım

Mesaj gönderen Ihsan »

Dünyayı Birbirine Bağlayan Ağlar:Ulaşım | PDF | 145 KB

İndir:
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"

najatuw4646

Re: Dünyayı Birbirine Bağlayan Ağlar:Ulaşım

Mesaj gönderen najatuw4646 »

v: v: v: v:
ilovehuni88

Re: Dünyayı Birbirine Bağlayan Ağlar:Ulaşım

Mesaj gönderen ilovehuni88 »

Jeanler günlük kombinlerimizin baş tacı! Her türlü stille bütünleşen hem şık hem spor hem de rahat bir görüntüyü rahatlıkla verebileceğimiz birçok çeşidi ile her sezon dolabımızın vazgeçilmezi olmaya devam ediyorlar. İster topuklu ile ister spor ayakkabı ile kullanın hem trend hem de şık bir görünüme sahip olmanız kaçınılmaz. Pantolon nasıl kombinlenir? Diyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

OXXO’nun her sezon en çok sattığı ürünlerden olan jeanleri bahar stilinize uygun olacak şekilde sizler için seçtik. Boyfriend, ispanyol paça, mom Jean veya skinny jean birbirinden farklı jean modelini oxxo.com.tr’den rahatlıkla bulabilirsin. Dört mevsim vazgeçilmezimiz olan jeanler bu sezon, yüksek bel rahat kesimlerde karşımıza çıkıyor. Okula, işe, gezmeye hatta akşam yemeğe çıkarken bile rahatlıkla kombinleyebiliriz.

Yepyeni bir fit olarak seneler sonra tekrar hayatımıza gire mom fit namı diğer anne pantolonları rahat kesimi, yüksek beli ve trend görünümü ile kalbimizi çaldı bile. Hem spor ayakkabılar hem de kısa botlarla muhteşem bir görünüm elde etmemizi sağlayan mom fit pantolonlar renk seçenekleri ile OXXO Online’da!

Skinny (dar paça pantolon) jeanler ise dolabımızın vazgeçilmezi olarak bu sezonda tahtını kimselere devretmiyor. Bacaklarımızı sarıp sarmalayan adeta ikinci bir ten görevi gören dar paça pantolonlar birden fazla renk seçeneği ve ile uzun vadede kombinlerimizin baş tacı olacak.

İspanyol paça pantolonlar da sıcak havalar adım adım yaklaşırken imdadımıza yetişiyor. Bol kesimi ve cool görünümü ile çok sevdiğimiz İspanyol paça pantolonları topuklu ayakkabılarla tercih ederek hem boyumuzun daha uzun görünmesini sağlayabilir hem de daha şık bir stil yaratabiliriz.

Boyfriend pantolonlar son birkaç senedir en çok sevdiğimiz pantolonlar arasına girdi. Yırtıklı modelleri ile tercih edilen boyfirend pantolon modelleri genellikle düşük bel olsa da rahat kesimi ve sokak stiline uygun görüntüsü ile beğenimizi kazanmaya devam ediyor. Zaman zaman stilettolarla bile kombinleyerek çok şık görünebileceğimiz OXXO boyfriend kotlar birçok renk seçeneği ve farklı modelleri ile bir tık yakınında.

Nostaljik esintiler yaşatan İspanyol paça salopetler ise geri döndü. Sezonun trendi kuşgözü detayı ile çok şık bir görünüme sahip olan kot salopetler topuklu ayakkabılar ile uzun görünmemizi sağlarken. Vücudumuzu saran kesimi ile daha fit görünmemizi sağlayacak.