Coğrafya Dersi Senebaşı Zümresi Toplantı Tutanağı (2018-2019) 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018) 2016-2017 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Örneği 2017-2018 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri

Kümülonimbus Bulutları

Polinka

Kümülonimbus Bulutları

Mesaj gönderen Polinka » Çrş May 18, 2016 6:32 pm

Kümülonimbus bulutlarının görülebileceği iklim tipleri nelerdir? Özellikle Mısır, Arabistan ve Suriye gibi Ortadoğu ülkelerinde görülme şansı var mıdır? Varsa ne sıklıkla görülür?

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 110
Aldığı Teşekkür: 236

Re: Kümülonimbus Bulutları

Mesaj gönderen Ihsan » Çrş May 25, 2016 10:41 pm

Polinka yazdı:Kümülonimbus bulutlarının görülebileceği iklim tipleri nelerdir? Özellikle Mısır, Arabistan ve Suriye gibi Ortadoğu ülkelerinde görülme şansı var mıdır? Varsa ne sıklıkla görülür?

Maalesef benim bu konuda bir bilgim yok. Elimdeki klimatoloji kaynaklarını taradım, sonuç olumsuz. Bu soruyu aslında bir meteoroloji uzmanına sormak lazım diye düşünüyorum. Aklıma ilk Mikdat Kadıoğlu geldi. Kendisine iletin isterseniz. Sonuç alırsanız bizi de haberdar ederseniz seviniriz. İyi çalışmalar...

Mikdat Kadıoğlu'nun Facebook Adresi: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız.
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"
Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

• Rastgele Başlık
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj