2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Merhaba

devkazani
Ettiği Teşekkür: 11
Aldığı Teşekkür: 3

Merhaba

Mesaj gönderen devkazani »

Yeni siteniz hayırlı olsun.Paylaşımlarınız son derece kaliteli.Bir isteğim var.Önceki sitenizde bi ön sayfanız vardı.Yeni yazılar ön sayfada görünüyordu.Böyle bir şey yapmanız mümkün müdür acaba.Teşekkürler.
https://t.me/pump_upp

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 168
Aldığı Teşekkür: 288

Re: Merhaba

Mesaj gönderen Ihsan »

devkazani yazdı:Yeni siteniz hayırlı olsun.Paylaşımlarınız son derece kaliteli.Bir isteğim var.Önceki sitenizde bi ön sayfanız vardı.Yeni yazılar ön sayfada görünüyordu.Böyle bir şey yapmanız mümkün müdür acaba.Teşekkürler.

Çok teşekkür ederiz... e3+

Resim

Site tamemen değişti. Şu anki sistemde dediğiniz tarzda bir şey yapmayı düşünmüyoruz. Şimdilik resimde de görüldüğü üzere yeni paylaşımlar anasayfada bu şekilde yer alacak.

Ayrıca site şu anda yapım aşamasında ve sanırım bu yapım aşaması vaziyeti bu sezon boyunca devam edecek. Bir taraftan yeni paylaşımlar yapmaya çalışıyoruz, bir taraftan iş güç derken ancak bu kadar oluyor. Yeni tasarımda amacımız, hızlı, sade ve işlevsel bir yapı oluşturabilmek. Bu yüzden site hızını olumsuz etkileyen şeylerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyoruz.

İyi çalışmalar... !!..
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"
sevde.umt

Re: Merhaba

Mesaj gönderen sevde.umt »

ygs lys bölümü için coğrafya testleri için pratik bilgiler genel bilinmesi gereken bilgileri toplu bir arada verirseniz ok güzel olur.:) yeni site güzel olmuş hayırlı olsun:)