2017-2018 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı 2016-2017 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Örneği 2015-2016 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri

Tek Sunumda LYS Coğrafya (420 mb)

cografiboyut
Aldığı Teşekkür: 5

Tek Sunumda LYS Coğrafya (420 mb)

Mesaj gönderen cografiboyut » Pzr Nis 02, 2017 9:17 pm

Tek sunumda LYS Coğrafya Konu Anlatımı ve Soru Bankası Sunumu PDF (Akıllı tahtalara uygun)

Resim

Resim

Resim

İndirmek İçin: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız.

Biraz aceleye geldi; lakin amacına ulaşacaktır. Bütün kazanımlara yer verildi. Açık uçlu soru mantığı anlatıldı. Sevgili meslektaşlarım, öğrencilerimizle paylaşalım hızlı bir şekilde tarasınlar, ihtiyaçları görülsün. Yetiştiremeyeceğini düşünenler son kısımdaki özetten başlasın. (Koray KOR)

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 96
Aldığı Teşekkür: 203

Re: Tek Sunumda LYS Coğrafya (420 mb)

Mesaj gönderen Ihsan » Pzt Nis 03, 2017 2:20 am

Hocam paylaşım mükemmel, bunu konuşmaya lüzum yok, elinize sağlık!..

Tek eksik sanırım giriş sayfasında içindekiler kısmının olmayışı. (Yani ana konu başlıklarına içindekiler sayfası oluşturulup link atılabilir)

2551 sayfalık bir sunum olunca bu gerekli diye düşündüm...

Ayrıca pdf dosyaları görüntülenip kapatıldıktan sonra, kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız aşağıdaki programı kullanılabilirsiniz:

PDF-XChange: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız.

Teşekkürler, iyi çalışmalar... e3+
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"

Cevapla Önceki başlıkSonraki başlık

Sosyal Medya'da Paylaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir