2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri 2023-2024 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Tutanağı Örneği 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri 2018-2019 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) Yeni Coğrafya Öğretim Programı (20.01.2018)

Tercüme Bürosu

Metin Sıla

Tercüme Bürosu

Mesaj gönderen Metin Sıla »

Maya Dil Hizmetleri, Radiant Tercüme Bürosu adıyla 1997 yılından kurulmuştur. Firmamız şahıslara, küçük işletmelere ve tanınmış dev firmalara yazılı, sözlü hizmetinin yanı sıra kurumsal anlamda özel İngilizce dersleri de vermektedir.

Maya Tercüme Bürosu, tercüme alanında sağlam bir mesleki geçmişi olan, noter yeminli tercümanlar, dil bilimciler, redaktörler ve kalite güvence yöneticilerinden oluşan bir ekibe sahiptir.

Maya Tercüme Bürosu, ihtiyaç duyabileceğiniz acil tercüme, ticari tercüme, tıbbi tercüme, hukuki tercüme, medikal tercüme, teknik tercüme, akademik tercüme, simültane tercüme ve kitap tercümesi konusunda uzman ekibiyle kaliteli ve ekonomik tercüme hizmeti vermektedir.

Geçen yıllar içinde, bir çok sektöre hizmet verdik. Sektörde önde gelen firmaların kullanım kılavuzları, dergi ve katalog tercümeleri, ticari yazışmaları, web sayfalarının birden fazla dile tercümesinin yapılması, hukuki dosyalarının tercümesi gibi alanlarda hizmet verdik. Bunun yanı sıra birçok kaynağı ve kitabı da yine bir dilden başka bir dile tercüme ettik. Her geçen gün artarak büyüyen ekibimiz ve olumlu geri dönüşler bizi gururlandırıyor. Müşterilerimizin her birine ayrı zaman ayırmak ve çözüm ortağı olmak bizi mutlu ediyor. Tercüme bürosu olarak, başta olmak üzere her dilde tercümenin her konusunda çözüm odaklı partner olarak hizmet vermekteyiz. Bu sebeple önceliğimiz mutlu müşteri profilimizdir.

Tercüme bürosu hizmetlerinin yanı sıra reklam, afiş, web sitesi dizaynı ve baskı gerektiren işleriniz için de fikir alış verişi yapabileceğinizi bilmenizi isteriz. Yapılacak tercümenin önerileriniz doğrultusunda daha anlamlı olmasını isteriz. Reklamlarınızın kaliteli tercümesi yapılıp, size kar sağlaması bizim içinde mutluluk kaynağıdır.