2017-2018 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Plan Örnekleri Yeni Coğrafya Öğretim Programı 2016-2017 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Sene Başı Zümre Örneği 2015-2016 Öğretim Yılı Coğrafya Dersi Yazılı Örnekleri (9,10,11 ve 12.Sınıflar) 9-10-11-12.Sınıf Coğrafya Dersi Günlük Plan Örnekleri

İstatistiklerle Yaşlılar, 2014

Kullanıcı avatarı
Ihsan
Ettiği Teşekkür: 106
Aldığı Teşekkür: 221

Mesaj gönderen Ihsan » Pzt Nis 27, 2015 11:19 pm

Resim

İÇERİK : Bu yayın, demografik değişim sürecinde olan ülkemizde, nüfusun yaşlanmasıyla birlikte durumun tespiti, karşılaşılacak problemlerin belirlenmesi, yaşlıların yaşam kalitesini artırmaya yönelik politikaların geliştirilmesi ve oluşturulan politikaların sağlıklı olarak izlenebilmesi amacıyla, yaşlı nüfusla ilgili temel istatistikleri içermektedir. 18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’na özel olarak hazırlanan yayında, yaşlı nüfusun mevcut ve gelecekteki demografik yapısı ile eğitim, sağlık, medeni durum, çalışma durumu, yoksulluk ve yaşam memnuniyeti gibi sosyo-ekonomik özelliklerine yer verilmiştir.

DÖNEMİ................: 2014
YAYIN SÜRESİ.....: Yıllık
DİLİ........................: Türkçe - İngilizce
FORMAT...............: A4 - CD
ISSN......................: -
ISBN......................: 978-975-19-6314-7

İndir: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız.

Alternatif: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. ... sp=sharing

Kaynak: Üye olmadığınız için bu linki göremiyorsunuz. Üye olmak için Tıklayınız. ... TAP_ID=265
[Teşekkür Butonu][Sosyal Medya Hesaplarımız][Site Kuralları]
"Özgürlük uğrunda herşeyi göze alabilenlerin hakkıdır!"

Sosyal Medya'da Paylaş

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir